1-3 maja

Święta Majowe
Święta Majowe to w kulturze, tradycji i historii Polski najważniejsze po 11 Listopada – Dniu Niepodległości, święta państwowe. W dobie rozpowszechnionej kultury IT oraz potencjalnych możliwości jakie oferuje, w Szkole Podstawowej w Budziwojowie uczniowie zaproponowali inny sposób uczczenia wydarzeń 1 – 2 – 3 Maja. Dzieciaki z klasy 6 pod czujnym okiem nauczycieli historii i informatyki stworzyli prezentacje multimedialne przedstawiające wydarzenia oraz tło historyczne świąt majowych. Prezentacje te zostały następnie przedstawione kolegom z klas młodszych. Tak też można uczyć się patriotyzmu

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa im Jana Brzechwy w Budziwojowie.
 
Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa im Jana Brzechwy w Budziwojowie.
Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa im Jana Brzechwy w Budziwojowie.